Atenție! De maxim interes pentru șoferi. Semaforul din Târgul din Vale va funcționa pe galben intermitent în continuare din cauză că defecțiunea necesită un timp mai îndelungat de remediere, informează Administrația Domeniului Public (ADP) Pitești.
Potrivit sursei citate, cel mai probabil sistemul de automatizare va trebui înlocuit în totalitate.
Vă reamintim că semaforul nu mai funcționează în condiții normale de câteva zile. Amănunte, AICI. (Foto: ziuadeconstanta.ro)




![[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/570x90pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)





![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)


