EcoMoto 930×122

angajări

Centrul Comercial din Pitești face angajări! Ce se caută

Centrul Comercial din Pitești face angajări!

Citiți și: Angajări în masă la Spitalul de Pediatrie din Pitești!

„Suntem încântați să anunțăm că Wini Imobili SA caută profesioniști talentați pentru a se alătura echipei noastre dinamice și prietenoase.

Suntem o companie dedicată oferirii unor experiențe deosebite clienților noștri și suntem în căutarea unor persoane pasionate și motivate pentru a ne ajuta să atingem aceste obiective. Iată două poziții deschise pentru care căutăm candidați calificați:

Citiți și: Sute de joburi disponibile! Se deschide o fabrică gigant

Centrul Comercial din Pitești face angajări! Ce se caută

1. Personal Mentenanță (Electrician):

– Experiență în mentenanță și reparații diverse.

– Cunoștințe solide în circuite electrice.

– Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor.

– Atitudine proactivă și capacitate de lucru în echipă.

2. Personal Cinema:

– Experiență în domeniul serviciilor pentru clienți sau experiență similară într-un mediu de divertisment.

– Abilități bune de comunicare și atenție la detalii.

– Cunoștințe de bază Microsoft Office.

– Capacitatea de a oferi o experiență de calitate clienților noștri în cadrul sălilor de cinema.

Dacă te simți pregătit să te alături unei echipe entuziaste și să contribui la succesul nostru continuu, te invităm să aplici pentru una dintre aceste poziții. Trimite-ne CV-ul tău actualizat la adresa de e-mail: office@cinematrivale.ro

Așteptăm cu nerăbdare să primim aplicația ta și să discutăm cum ai putea aduce valoare echipei noastre la Wini Imobili SA”

Eco moto 555×222

Comentarii

Un comentariu

  • Galusca. Gabriel spune:

    Am avut activitate in domeniul enterteiment, imi place, cum imi place si domeniul muzical, teatru, cinema, ma descurc in stad – ap comedy. Am cunostinte de specialitate in domeniul cinematografiei si al muzicii, am fler artistic.

Comentariiile care conțin cuvinte injurioase/jignitoare și/sau acuzații, nu vor fi publicate pe site. Mai mult decât atât, cei care încalcă aceste reguli minime, vor fi blocați pe site și nu vor mai putea accesa publicația online ePitești.ro. Vă mulțumim pentru înțelegere!

570 X 90 POSADA 3