Șoc și tristețe profundă la IPJ Argeș, în urma decesului unui polițist care lucra în cadrul Secţiei 1 Pitești.
Surse ePitești ne-au transmis că agentul, Gabriel Dan M., se afla în baie când s-a întâmplat nenorocirea și nimeni nu și-a imaginat sfârșitul.
Polițistul și-a pierdut cunoștința și a intrat în stop cardio-respirator, iar medicii de pe ambulanță nu l-au mai putut resuscita.
Ar fi suferit un infarct.
Dumnezeu să-l odihnească.










![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)
