930×122 POSADA 5

angajare

DTO, companie etalon în Argeș, face angajări fulger: Beneficii de TOP: Fii și tu printre cei mai buni

Citiți și: Poliția Locală Pitești angajează!

Dolo Trans Olimp (DTO), compania de referință în domeniul transporturilor și logisticii din Argeș, își mărește echipa și este în căutarea unei persoane organizate, dornice de a învăța și de a se dezvolta în domeniul contabilității.

Compania angajează CONTABIL (junior level sau middle level).

Citiți și: Locuri de muncă vacante!

Dacă ești în căutarea unei noi provocări profesionale și îți dorești să faci parte dintr-o echipă performantă, această oportunitate este pentru tine!

Compania Dolo Trans Olimp îți oferă șansa de a lucra într-un mediu profesionist, alături de o echipă cu experiență în domeniu.

Vei beneficia de suport și îndrumare, având astfel ocazia să te dezvolți și să îți îmbunătățești abilitățile în contabilitate.

Responsabilitățile tale:

– Înregistrarea și procesarea documentelor contabile în conformitate cu legislația în vigoare.

– Gestionarea evidențelor de contabilitate primară.

– Colaborarea cu echipa de contabilitate pentru întocmirea rapoartelor financiare specifice.

Candidatul ideal:

 – Educație și experiență:

Diplomă de licență în contabilitate, finanțe sau un domeniu relevant.

Experiență minimă de 1 an în contabilitate primară (sunt apreciate și stagiile de practică sau internship-urile în domeniu).

 – Cunoștințe tehnice:

Abilități medii/avansate în utilizarea Microsoft Excel. Cunoașterea aplicației Windsoft reprezintă un avantaj.

 – Abilități lingvistice:

Cunoștințe de limba engleză constituie un plus.

 – Abilități profesionale:

Capacitatea de a lucra cu termene limită și de a respecta procedurile contabile.

Dolo Trans Olimp este mai mult decât o companie de transport; este un simbol al excelenței și profesionalismului în domeniu.

Fondată de Cristian Dolofan, un antreprenor pasionat și dedicat, DTO a devenit un etalon în industria transporturilor, ducând numele Argeșului peste granițe și demonstrând seriozitatea unei companii românești în fața partenerilor străini.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești gata să faci parte din echipa DTO, trimite CV-ul tău pe adresa de email: cariera@dto.ro.

Aceasta este șansa ta de a te alătura unei echipe care valorifică excelența și profesionalismul în fiecare activitate desfășurată.

Alătură-te echipei!

Nu rata această oportunitate de a-ți dezvolta cariera într-un mediu dinamic și profesionist.

La DTO, se pune accent pe potențialul fiecărui membru al echipei și toți angajații sunt susținuți în drumul spre succes.

Puteți adăuga comentarii la acest articol pe pagina de Facebook, AICI.

Foto: dto.ro

555×222 grota rece
eurial 570×90