New Profesional Consult 930 x 122

angajare

Fabrică importantă de lângă Pitești angajează

Fabrica de confecții textile pentru femei din Bascov, Gemcrest Style, angajează persoane motivate și talentate pentru următoarele poziții:

Citiți și: Anunț de angajare! Ce se caută, ce se oferă

1.Confecționer Textile

Responsabilitățile postului includ:

– Lucrul cu diferite tipuri de materiale și texturi

Citiți și: Primăria Pitești angajează!

– Urmărirea standardelor de calitate și de productivitate

Cerinte:

– Capacitatea de a lucra cu viteză și precizie

2. Gestionar Accesorii

– Administrarea stocului de accesorii și materiale

Cerințe:

– Abilități bune de comunicare și organizare

– Cunoștințe de bază în utilizarea programelor informatice de gestiune a stocurilor

„Dacă sunteți interesat/ă să faceți parte din echipa noastră, trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail simonaene29@yahoo.com sau la sediul nostru din Bascov str. Păisești DN nr. 9.

Informații suplimentare puteți obține la 0761 681 626”, transmit reprezentanții firmei.

Eco moto 555×222

Comentarii

3 comentarii

  • Maria spune:

    Voi doriți cantitate sau calitate???
    Apoi oamenii nu sant roboti.
    Cu siguranță salariile sant mizerabile ca peste tot.Invatati de la străini sa respectați muncitorul. Dacă angajatul este mulțumit și patronul are câștig.

  • Georgescu Cornel spune:

    NICI SALARIU MINIM PE ECONOMIE NU TI-L DA LUCREZ EU ACOLO

  • Popescu Mădălina spune:

    Cred că orice portiță trebuie deschisă, deci mergeți și vă informați la fata locului.

Comentariiile care conțin cuvinte injurioase/jignitoare și/sau acuzații, nu vor fi publicate pe site. Mai mult decât atât, cei care încalcă aceste reguli minime, vor fi blocați pe site și nu vor mai putea accesa publicația online ePitești.ro. Vă mulțumim pentru înțelegere!

570 X 90 POSADA 3