Eurial 263×587

Protest cu fumigene la Ministerul Muncii

Un protest cu fumigene a avut loc luni, la Ministerul Muncii. Membrii federației Publisind sunt nemulțumiți de faptul că premierul Florin Cîțu a declarat că este nevoie „de o discuție” în societate despre liderii de sindicat care „au rămas în funcţie de 30 de ani”.

Potrivit Digi 24, protestatarii spun că, prin aceste afirmații, premierul urmărește să închidă sindicatele și refuză dialogul.

930×122 LA COCOS
New Profesional Consult-555×222

 Întreaga știre, AICI!

[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
Eurial 263×587