EcoMoto 930×122

grota rece

    Restaurantul ,,Grota Rece” angajează! Salariu 4000 de lei, în mână!

    Citiți și: Restaurantul-vedetă pe care-l caută toată lumea, acum și în Argeș Mall

    Grota Rece, restaurantul de TOP din Pitești recunoscut pentru serviciile calitative ce satisfac chiar și cele mai rafinate gusturi, își mărește echipa.

    Echipa Grota Rece caută un contabil puternic motivat, comunicativ și experimentat, care să lucreze alături de personalul ce se remarcă prin profesionalism.

    Citiți și: Cel mai în vogă restaurant din Pitești angajează! Salariu de peste 1000 €

    Candidatul ideal:

    – Studii superioare finalizate – profil economic

    – Minim 5 ani experienţă în domeniul financiar-contabil.

    – Cunoaşterea programului de contabilitate SAGA.

    – Cunoaştere operare PC – pachet MS Office (word, excel-nivel avansat, power point, outlook).

    – Cunoaşterea legislaţiei şi a documentelor financiar-contabile.

    – Limba engleză – nivel mediu.

    – Persoana cooperantă, echilibrată.

    – Seriozitate, punctualitate.

    – Excelente abilităţi de comunicare.

    – Atenţie la detalii.

    – Spirit de echipă şi excelente abilităţi de lucru sub presiune, analiza şi respectarea termenelor

    –  Permis categoria B

    – Experienţa în domeniul HORECA reprezintă un avantaj

    Responsabilitățile vor fi următoarele:

    – Înregistrarea facturilor de la clienți şi furnizori

    – Înregistrarea extraselor bancare

    – Efectuează situaţie de plăţi conform facturilor furnizorilor şi se asigura de corectitudinea sumelor

    – Întocmire state salarii, REVISAL (înregistrarea /încetare/modificări contracte de muncă etc).

    – Introducerea tuturor documentelor contabile în programul de contabilitate SAGA: facturi emise, facturi de achiziţie, tranzacţii bancare, încasări etc.

    – Activităţi casierie, completare Registru de casă, efectuare încasări,

    – Verificarea încasărilor şi a debitelor.

    – Asigurarea legăturii cu băncile, clienţii şi furnizorii.

    – Reconcilieri fise de cont furnizori şi clienţi.

    – Întocmirea diferitelor rapoarte şi situaţii solicitate de către conducere.

    – Arhivarea documentelor financiar-contabile.

    – Participă activ  la inventare şi/sau stocuri inopinate în punctele de lucru.

    – Gestionează activitățile contabile de zi cu zi, sub îndrumarea contabilului senior şi/sau a societăţii externe, astfel încât termenele limită să fie îndeplinite

     Beneficii:

    – Program de lucru de 5 zile pe săptămână, cu 2 zile libere

    – Salariu competitiv de la 4000 /net – lună, în funcție de experiență și abilități

    – Posibilitatea de bonusare în funcție de performanțe – birou în clădire premium din zona ultracentrală.

    ,,Dacă îndeplinești cerințele și ești interesat să te alături și să ajuți echipele noastre din Teilor, Parc Trivale sau Argeș Mall, te rugăm să ne contactezi”, transmite echipa Grota Rece.

    Telefon: 0770 520 550

    Puteți trimite, de asemenea, CV pe adresa de mail grotarecesrl@yahoo.com.

    Grota Rece, bijuteria gastronomică a Piteștiului funcționează în două locații, în Pitești.

    Pentru zilele însorite și blânde, Grota Rece vă așteaptă în locația din Trivale nr. 69, situată în Pădurea Trivale, unde vă puteți bucura de specialități delicioase în aer liber.

    De asemenea, gurmanzii în căutare de experiențe culinare de excepție sunt așteptați în locația centrală situată pe Str. Teilor nr. 2, în zona Muzeului Județean Argeș.

    Grota Rece va deschide și cea de-a treia locație, în viitorul Argeș Mall, la finalul lunii aprilie.

    Noua locație va continua tradiția de excelență a brand-ului, oferind servicii de înaltă calitate.

    555×222 grota rece

    Comentarii

    Un comentariu

    • OanaT spune:

      4000 in mana ca sa faca toate alea? si va mai mirati de ce pleaca lumea din tara.

    Comentariiile care conțin cuvinte injurioase/jignitoare și/sau acuzații, nu vor fi publicate pe site. Mai mult decât atât, cei care încalcă aceste reguli minime, vor fi blocați pe site și nu vor mai putea accesa publicația online ePitești.ro. Vă mulțumim pentru înțelegere!

    570 X 90 POSADA 3