Femeia dispărută la Albota a fost găsită. Gheorghiţa Neacşu, în vârstă de 76 de ani, a plecat voluntar de la domiciliu, în ziua de 14 martie a.c.
Din păcate, aceasta a ajuns într-un lac din apropierea locuinţei şi acolo a rămas. Nu s-a stabilit încă dacă evenimentul a fost unul cu intenţie sau este vorba despre o cădere accidentală.

Este însă cunoscut faptul că femeia avea afecțiuni medicale. Aceasta locuia împreună cu fiul său.
Trupul va fi transportat la IML pentru efectuarea necropsiei.


![[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/930x122pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)








