[236x587px]TârgDeJucării_epitesti

ARGEȘENCE MEDALIATE

Argeșence medaliate.

În perioada 10-13 septembrie 2016, în Bucureşti s-a desfășurat turneul de tenis de câmp Cupa „Tudor Daimond” pe echipe.

930×122 LA COCOS
fngcimm BANNER_IULIE 555×222

La competiție a participat și Flavia Ogrezeanu (foto), legitimată la clubul CS Dacia Mioveni 2012, care a jucat alături de Maria Nagy, de la CS Ceramus Câmpulung. Cele două argeșence au avut o evoluție bună și au ocupat locul al treilea la categoria 10 ani, obținând astfel medaliile de bronz. Robert Bînă, antrenorul secţiei de tenis de la CS Dacia Mioveni 2012, se declară mulţumit de evoluţia elevei sale şi le mulţumeşte autorităților locale și conducerii clubului pentru suport și implicare.

570 X 90 CAPRA 3
New Profesional Consult 263×587