New Profesional Consult 930 x 122

cs dacia

MEDALII PENTRU TENISMENII DIN MIOVENI

Medalii pentru tenismenii din Mioveni. Participanți recent la Cupa Aegon Tennis Cup – Cluj Napoca și Cupa AMG – București, competiții organizate de federația română de profil, tenismenii de la CS Dacia Mioveni 2012 au obținut rezultate foarte bune, răsplătite cu medalii.

Citiți și: Icoană miraculoasă, „tămăduitoare de cancer și boli grele”, ajunge azi în Argeș

La categoria 10 ani fete, Flavia Ogrezeanu a cucerit medalia de aur, iar Alberto Nuță medalia de bronz. La rândul ei, Rebeca Tudose (antrenată de Ghiorghe Dinuță) a obţinut al doilea loc la categoria 16 ani fete și locul al treilea la general.

Antrenorii Robert Bînă și Ghiorghe Dinuţă sunt satisfăcuți de evoluţia sportivilor şi mulțumesc clubului pentru susţinerea acordată.

Citiți și: Exclusiv! Fetița care a căzut iar de la etaj, „e mai critic decât data trecută/Mama țipa foarte tare!”

[555x222px]KV_WinterSale_epitesti