930 x122 grota rece

flavia ogrezeanu

MEDALII PENTRU TENISMENII DIN MIOVENI

Medalii pentru tenismenii din Mioveni. Participanți recent la  Cupa „Bucovina” (în București) și Cupa „Aditen” (în Băile Govora), competiții organizate de Federația Română de Tenis de câmp, sportivii de la CS Dacia Mioveni 2012 au obținut rezultate foarte bune.

Citiți și: Icoană miraculoasă, „tămăduitoare de cancer și boli grele”, ajunge azi în Argeș

În București, la categoria 10 ani fete, Flavia Ogrezeanu a cucerit locul al doilea, iar Alberto Nuță, locul al treilea. Matei Seciu a reprezentat Mioveniul la Cupa „Aditen”, acolo unde a obținut locul al doilea la categoria 12 ani (deși el are 10 ani).

Conducerea clubului îi felicită pentru aceste rezultate.

Citiți și: Exclusiv! Fetița care a căzut iar de la etaj, „e mai critic decât data trecută/Mama țipa foarte tare!”

555 X 222 POSADA 2