Echipa de volei feminin a clubului SCM Pitești a promovat în Divizia A1.
Promovarea a fost obținută în urma victoriei de astăzi, din a doua zi a turneului de promovare care se desfășoară în Timișoara de vineri până duminică inclusiv. Piteștencele au câștigat fără drept de apel în fața lui UVT Agroland Timișoara. Scorul a fost 3-0 pentru fetele noastre.
Ieri SCM Pitești câștigase cu 3-2 și disputa cu CSU Galați. Indiferent de rezultatele ultimelor partide de mâine, voleibalistele din Pitești și-au adjudecat promovarea. (Foto Arhivă: scmpitești.ro)




![[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/570x90pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)







