New Profesional Consult 930 x 122

angajări

FIRMĂ DIN ARGEȘ ANGAJEAZĂ!

Firmă din Argeș angajează! Societatea LOCAȚII INDUSTRIALE angajează asistent manager și consilier juridic.

Citiți și: Nou gigant în retail ajunge în România cu sute de locații! Angajări în masă

Persoanele interesate pot trimite CV-ul până pe data de 10 martie 2017 la adresa resurse.umane@gic.ro. Doar candidaţii care corespund profilului comunicat vor fi contactaţi.

ASISTENT MANAGER

Citiți și: Se fac angajări! Salariu bun, transport gratuit și alte beneficii

Principalele responsabilități

-redactează rapoarte, documente, corespondența de protocol, comunicări interne/externe, tabele de bord – atât în limba română, cât și în limba engleză;

-asigură relația cu clienții și vizitatorii și protocolul în cazul întâlnirilor cu directorul general;

-administrează calendarul managerului şi este responsabil de organizarea deplasărilor acestuia;

-întocmește rapoarte și analize zilnice și lunare;

-asistă directorul general în implementarea și desfășurarea anumitor proiecte.

Cerințele postului

-absolvent de studii superioare în domeniul economic, juridic, psihologic;

-bune abilităţi de comunicare şi de lucru în echipă;

-limba engleză și franceză la nivel avansat;

-bune cunoştinţe de operare pe calculator MS Office;

-permis de conducere categoria B.

CONSILIER JURIDIC

-asigură asistența juridică a companiei în vederea desfășurării activității în conformitate cu reglementarile legale în vigoare;

-oferă asistență juridică în ceea ce privește legalitatea documentelor elaborate de companie;

-reprezintă compania în fața instanțelor judecătorești și a organelor abilitate;

-gestionează procese și litigiile în care societatea este parte;

-elaborează, modifică și adaptează contracte comerciale.

-absolvent de studii superioare în domeniul juridic;

-experiență și cunoașterea legislației specifice în următoarele domenii: dreptul muncii, drept societar (legea societăților, legea insolvenței), drept civil și procedura civilă, contracte comerciale;

-limba engleză la nivel avansat;

555 X 222 POSADA 2

Comentarii

Comentariiile care conțin cuvinte injurioase/jignitoare și/sau acuzații, nu vor fi publicate pe site. Mai mult decât atât, cei care încalcă aceste reguli minime, vor fi blocați pe site și nu vor mai putea accesa publicația online ePitești.ro. Vă mulțumim pentru înțelegere!

570 X 90 POSADA 3