Donaris 930 x 122

subansamble auto

Subansamble Auto angajează!

Subansamble Auto este o companie cu experiență de peste 40 ani în fabricația de subansamble auto realizate prin procese de injecție, termoformare și termosuflarea maselor plastice.

Citiți și: Angajări! Se oferă: sporuri, tichete masă, prime de vacanță, Crăciun și Paște

În prezent, echipa Subansamble Auto formată din aproximativ 450 angajați calificați și dedicați în atingerea obiectivelor, așteaptă un nou coleg pentru postul de MECANIC / ELECTROMECANIC.

Oraș de lucru: Pitești

Citiți și: ANGAJĂRI LA FABRICĂ ÎN PITEȘTI. SE OFERĂ SPORURI, TICHETE DE MASĂ, PRIME, BONUS

Tipul job-ului: Full time

Nivel carieră: Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul Ideal

Absolvent de studii în domeniul mecanic, electric;

Persoană organizată, orientată spre obținerea de rezultate, cu bune abilități de comunicare;

Bune abilități de relaționare și adaptare în colectivitate.

Descrierea jobului :

– asigură mentenanța echipamentelor de producție (mașini de injecție mase plastice, de termoformate, de termosuflare);

– analizează cauzele defecțiunii și asigură rezolvarea problemelor;

– completează documentele legate de mentenanță și repararea ehipamentelor și a instalațiilor conform procedurilor;

– participa la punerea în funcțiune a noilor echipamente;

Se oferă:

– Salariul de baza + spor vechime;

– Tichete de masă pentru fiecare zi lucrată;

– Prime de vacanță, Crăciun și Paște;

– Plata orelor de noapte cu un spor de 25% la salariu;

– Plata dublă a orelor suplimentare + bonus;

– Program de 8 ore /zi pe 3 schimburi de lucru;

– Instruire suplimentara la locul de munca;

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV- ul la adresa resurse.umane@gic.ro sau la sediul societății (Pitești, str. G. Coșbuc, nr 59). Relații la telefon 0248/282200 int. 164.

Foto descriptiv

New Profesional Consult-555×222

Comentarii

Comentariiile care conțin cuvinte injurioase/jignitoare și/sau acuzații, nu vor fi publicate pe site. Mai mult decât atât, cei care încalcă aceste reguli minime, vor fi blocați pe site și nu vor mai putea accesa publicația online ePitești.ro. Vă mulțumim pentru înțelegere!

570 X 90 POSADA 3