hevy 263x587px

Tânăr mort după ce s-a antrenat la sala de fitness! I s-a făcut rău la volan

Exclusiv: Argeș. Un copil implicat într-un eveniment grav, acum!

Un bărbat de aproximativ 35 de ani a murit după ce s-a antrenat la sala de fitness.

Tragedia s-a petrecut seara trecută, lângă Bucureşti.

[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
https://hevy.ro/ 555x222px

Bărbatului i s-a făcut rău la volan, în timp ce conducea. Acesta a tras maşina pe dreapta şi a sunat la 112.

Până la venirea echipajelor medicale, bărbatul a intrat în stop cardio-respirator şi în ciuda manevrelor de resuscitare aplicate de către medici, nu a putut fi salvat, notează Observatornews.ro

A fost dus la sediul INML, iar autopsia va arăta care a fost cauza exactă a decesului.

Foto: arhivă ePitești.ro/descriptiv

fngcimm BANNER 570×90
263×587 MAIA