Un bărbat de aproximativ 35 de ani a murit după ce s-a antrenat la sala de fitness.
Tragedia s-a petrecut seara trecută, lângă Bucureşti.
Bărbatului i s-a făcut rău la volan, în timp ce conducea. Acesta a tras maşina pe dreapta şi a sunat la 112.
Până la venirea echipajelor medicale, bărbatul a intrat în stop cardio-respirator şi în ciuda manevrelor de resuscitare aplicate de către medici, nu a putut fi salvat, notează Observatornews.ro
A fost dus la sediul INML, iar autopsia va arăta care a fost cauza exactă a decesului.
Foto: arhivă ePitești.ro/descriptiv

![[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/930x122pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)








