Un elicopter SMURD va ateriza în curând pe stadionul Nicolae Dobrin.
Acesta îl va prelua pe bărbatul implicat în accidentul de astăzi, produs în comuna argeșeană Davidești. Subiectul pe larg, AICI: Accident în Argeș. A lovit cu mașina un motocultor.
Transferul se face cu o ambulanță de Terapie Intensivă Mobilă de la Spitalul Județean de Urgență din Pitești.
Bărbatul va fi transferat la spitalul Floreasca din București.
Foto principal: descriptiv







![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)



