hevy 263x587px

Video: În Argeş, vara e ca iarna. Imagini de poveste în luna iunie

În Argeş, vara e ca iarna. Astăzi, de 1 Iunie, salvamontiştii argeşeni au trimis mai multe filmări de pe drumul DN 7C  Transfăgărăşan, de lângă Cota 2000.

Mesajul este „La Mulţi Ani de ziua copilului!” (VIDEO) 

[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
555×222 LA COCOS

 

 

Sunt 0 grade Celsius, ninge mărunt, iar vântul bate cu putere.

Paul Dăscălescu, salvator montan în cadrul Salvamont ARGEȘ are detalii (VIDEO)

 

 

Nici în localităţile mai joase nu stăm bine. La Piteşti, nu ne putem „piti” de vremea rea, plouă şi este frig. Ca să ne fie şi mai tare ciudă, vă reamintim, săptămâna trecută se deschiseseră, teoretic, ştrandurile.

IMM 930×122
555×222  MAIA

Mai aşteptăm, căci… vara vine cu trenul Regio la Piteşti.

[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
New Profesional Consult 263×587