263×587 MAIA

VIDEO: O MAȘINĂ A LUAT FOC LA PODUL VIILOR

Un autoturism a luat foc în această dimineață, în jurul orei 10.00, la ieșire de pe A1, în zona  Podul Viilor.

 

930×122 LA COCOS
Posada Curtea de Arges 555×222

 

„Intervine un echipaj de pompieri cu o autospecială de stingere cu apă și spumă”, precizează ISU Argeș.

 Știre în curs de actualizare

 

[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
263 x 587 eurial