Un autoturism a luat foc în această dimineață, în jurul orei 10.00, la ieșire de pe A1, în zona Podul Viilor.
„Intervine un echipaj de pompieri cu o autospecială de stingere cu apă și spumă”, precizează ISU Argeș.
Știre în curs de actualizare
Un autoturism a luat foc în această dimineață, în jurul orei 10.00, la ieșire de pe A1, în zona Podul Viilor.
„Intervine un echipaj de pompieri cu o autospecială de stingere cu apă și spumă”, precizează ISU Argeș.
Știre în curs de actualizare
Descoperă mai multe știri care te-ar putea interesa! Am selectat pentru tine articole similare, astfel încât să fii mereu informat.



![[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/570x90pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)
