Surpriză în centrul Piteştiului. Piteştenii care s-au plimbat în această după-amiază prin centrul municipiului au avut parte de o surpriză.
Angajaţii Serviciului Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului au făcut probe la sistemul de iluminat ornamental pentru sărbătorile de iarnă din Piaţa Primăriei, la cel de pe Teatrul „Alexandru Davila” şi la bradul de Crăciun abia montat (care are 22 de metri înălţime).
Reamintim că iluminatul public ornamental de sărbători va fi aprins în Piteşti pe 1 decembrie, de Ziua Naţională, la ora 18. Tot pe 1 decembrie în Piaţa Primăriei va avea loc un concert susţinut de trupa Carla’s Dreams.
![[236x587px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1083.jpeg)

![[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/IMG_1001.jpeg)









![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1082.jpeg)
