Argeș. Un tânăr de 23 de ani s-a trezit cu mascații la ușă!
Polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Curtea de Argeș, cu sprijinul luptătorilor Serviciului pentru Acțiuni Speciale Argeș (n.r. mascații), au pus în aplicare un Mandat de executare a pedepsei cu închisoarea.
Mandatul a fost emis de Judecătoria Curtea de Argeș pe numele unui tânăr de 23 de ani, din Curtea de Argeș.
Argeșeanul a fost condamnat la trei ani de închisoare, ca urmare a săvârșirii infracțiunii de tâlhărie calificată.
Bărbatul a fost încarcerat.
Foto: Descriptiv
![[236x587px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/263x587pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)









