263 X 587 CUMPANA 1

Adio „bombe” de Revelion la Pitești! Cine cântă la trecerea dintre ani

Adio „bombe” de Revelion la Pitești! Cine cântă la trecerea dintre ani

Invitat la emisiunea în direct din această dimineață, „Cafeaua cu piper”, difuzată de Antena 3 Pitești și moderată de colega noastră Dana Popescu, primarul municipiului Pitești, Cristian Gentea, a vorbit, printre altele, despre surprizele pregătite pentru Centrul Piteștiului în noaptea dintre ani.

Amănunte pe marginea subiectului, AICI.

[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
555×222 LA COCOS

O noutate aparte, a precizat edilul, este renunțarea la tradiționalul foc de artificii, care va fi înlocuit cu un joc de lumini realizat exclusiv cu ajutorul instalațiilor LED de pe scenă.

Adio „bombe” de Revelion la Pitești! Cine cântă la trecerea dintre ani

,,O să avem un Revelion interesant, o să fiu și eu în Piață (n.r. Piața Primăriei), practic va începe totul la ora 9 (n.r. 21:00), avem un recital de 45 de minute al lui Edi Ivașcu și trupa sa, bineînțeles, apoi o oră recital Guess Who, după care intră Andreea Bălan, care va continua și după ora 12, iar la trecerea dintre ani vom avea un spectacol de lumini, nu vor fi artificii, un spectacol de lumini cu LED-urile de pe scenă, cele din spate și cele de pe lateral.”, a precizat edilul în cadrul emisiunii.

Discuția poate fi urmărită AICI, începând cu 55:00.

fngcimm BANNER 570×90
263 x 587 eurial