New Profesional Consult 263×587

SCANDALOS! ÎN ALBOTA, ORE LA RÂND FĂRĂ CURENT ELECTRIC!

Astăzi, în jurul orei 11, comuna argeșeană Albota, de lângă Pitești, a rămas din nou fără curent electric. Spunem din nou pentru că ori de câte ori vremea devine ceva mai rea se produce o astfel de pană de curent.

Azi a durat aproximativ trei ore şi jumătate până când defecţiunea a fost reparată. Au existat, însă, și zile în care locuitorii comunei au fost nevoiţi să aştepte mult mai mult timp fără curent electric. ,,Ne întrebăm ce se va întâmpla atunci când se va instala iarna, când va fi viscol!’’, ni se plânge un locuitor al comunei învecinate cu Piteștiul.

Eurial 930 x 122 eurial
fngcimm BANNER_IULIE 555×222

Amintim că în Argeș compania furnizoare de electricitate este CEZ. (Foto: Arhivă)

[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
263×587-2 Grota Rece