
- Publicat de: Mihaela Grigorescu
- 31-03-2019, ora 13:28
- Știri
ARGEȘEAN CONDAMNAT ȘI DUS LA ÎNCHISOARE
Argeșean condamnat și dus la închisoare. Poliţiştii Serviciului de Investigaţii Criminale Argeş și poliţiştii din Coşeşti au pus în executare un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea.
Citiți și: Poliția a „rupt!” Sute de amenzi = 75 000 de lei, zeci de permise „luate” și taloane retraseMandatul, emis de Judecătoria Câmpulung, îl viza pe un tânăr argeșean din comuna Coșești.
Potrivit Poliției Argeș, bărbatul a fost condamnat ”pentru infracţiunea de conducere fără drept”. Sursa citată nu oferă informații suplimentare despre infracțiunea comisă de argeșean.
Citiți și: Proiect: Nu mai mult de 8 ore la secţia de PoliţieCosteluș Constantin Lăutăraș are de executat 3 ani și 9 luni de închisoare. A fost încarcerat în Penitenciarul din Mioveni.