Salvare miraculoasă! A avut zile!
Un bărbat de 30 de ani a fost salvat după ce a stat 8 ore sub un mal de pământ.
S-a întâmplat în Suceava. Bărbatul lucra împreună cu alte persoane la o fântână.
La un moment dat, malul de pământ s-a prăbușit, potrivit digi24.ro.
Bărbatul a rămas acolo, sub pământ, nu mai puțin de 8 ore.
Salvare miraculoasă! A avut zile!
La fața locului au ajuns mai multe echipaje de pompieri, ambulanțe și SMURD, dar și două excavatoare.
Victima a fost găsită, în viață, acoperită de un strat de piatră.
A fost preluată de o ambulanță SMURD și dusă de urgență la spitalul din Suceava.
Foto: ISU Suceava




![[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/930x122pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)

![[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/570x90pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)







![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)
