263×587-2 Grota Rece

AZI POLIȚIȘTII AU IEȘIT ÎN STRADĂ. CU FLORI PENTRU FEMEI

Ziua Internațională a Femeii a fost aniversată așa cum se cuvine și de Poliția Română.

Cu ocazia zilei de 8 Martie, poliţiştii le-au oferit astăzi flori femeilor care s-au aflat în trafic, în calitate de conducător auto, pasager sau pieton, ori care au călătorit cu trenul sau avionul.

[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
555×222 LA COCOS

În București (în Piața Constituției, la Gara de Nord și pe Aeroportul Otopeni), dar și în Argeș și în celelalte județe ale țării doamnele și domnișoarele au primit flori de la polițiști.

New Profesional Consult 570×90
imm 263×587