Un argeșean în vârstă de 43 de ani din comuna Ungheni, Ionuț Gheorghe, este cercetat de Poliția Buzoești pentru furt calificat.
Individul este acuzat că în noaptea de 1 spre 2 martie ar fi pătruns prin efracție în clădirea Școlii Gimnaziale din Ungheni. Bărbatul ar fi furat din școală telefoane mobile, încărcătoare de telefon, un modem USB şi mai multe cartele telefonice.
Polițiștii i-au făcut dosar penal pentru furt calificat, faptă pedepsită de lege cu închisoare de la 1 la 5 ani. (Foto Arhivă: voceatransilvaniei.ro)










![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)


