hevy 263x587px

PITEȘTI: ÎNCARCERAT PENTRU O BICICLETĂ

Un argeșean din comuna Căteasca, în vârstă de 33 de ani, a stat încarcerat ore bune pentru că ar fi furat o bicicletă.

Bărbatul a fost reținut de polițiștii piteșteni de la Secția 1 pentru 24 de ore, pe bază de ordonanță. A doua zi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piteşti l-a eliberat sub control judiciar, perioadă în care are restricții legale și în care trebuie să se prezinte la Poliție după un anumit program.

Eurial 930 x 122 eurial
555×222 LA COCOS

Argeșeanul este acuzat de Poliție că pe 25 iunie anul acesta ar fi furat o bicicletă, în valoare de 3.000 de lei, lăsată neasigurată de proprietar în holul unui complex comercial. Bicicleta a fost recuperată şi returnată persoanei vătămate.

570x90px https://hevy.ro/
Eurial 263×587