263 x 587 eurial

SPARGERE LA PRIMĂRIE

Spargere la Primărie. Sediul Primăriei comunei argeșene Cocu a fost spart. Hoții ar fi furat casa de bani din instituție. Deși furtul a avut loc în noaptea de 1 spre 2 iunie 2017, despre incident s-a aflat abia astăzi. Oficial, Poliția nu a comunicat nimic.

Valoarea prejudiciului nu este cunoscută. Deocamdată, nu se știe nici identitatea autorilor (este de presupus că au fost mai mulți având în vedere greutatea casei de bani).

[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
fngcimm BANNER_IULIE 555×222

Dosarul este instrumentat de Serviciul Investigații Criminale al Poliției Argeș, iar la anchetă participă și polițiștii din Pitești și din Cocu.

fngcimm BANNER 570×90
Eurial 263×587