BCM U a încheiat astăzi cu o victorie memorialul amical „Elemer Tordai”, desfășurat timp de trei zile în Sibiu.
Baschetbaliștii din Pitești au învins Steaua CSM EximBank cu 86-79.
În celelalte două partide ale turneului jucătorii antrenați de sârbul Jovica Arsic au suferit două înfrângeri: 69-72 cu Dinamo și 86-88 cu CSU Sibiu.


![[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/930x122pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)








