[236x587px]TârgDeJucării_epitesti

EPITEȘTI A RECLAMAT, PRIMĂRIA A ASFALTAT (GALERIE FOTO)

Luni, 29 iunie, ePitești a scris despre modul mizerabil în care arătau străzile Armand Călinescu și Egalității din centrul municipiului după lucrările din zonă.

Vă invităm să (re)citiți articolul aici: http://epitesti.ro/stiri/stiri-stiri/mare-nesimtire-pe-strazile-armand-calinescu-si-egalitatii/.

930X122 MAIA
Eurial 555 x222

În urma articolului nostru Primăria a luat, în sfârșit, măsuri și a peticit cu asfalt porțiunile afectate de lucrări și acoperite cu pământ și pietriș.

Sperăm ca pe viitor să nu mai fie nevoie ca noi să atragem public atenția pentru ca administrația condusă de viceprimarul Cornel Ionică să facă treabă. Salutăm, totuși, promptitudinea cu care Primăria a reacționat la cele sesizate de ePitești.

570 X 90 CAPRA 3
imm 263×587