Mesaj de la primarul comunei Budeasa.
Primarul Nicolae Mihail Rachieru le transmite un mesaj tuturor locuitorilor din Budeasa cu ocazia sărbătorilor pascale.
„Vă doresc să regăsiţi bucuria în fiecare bătaie de clopot şi fiecare lumânare să reaprindă flacăra speranţei într-un mâine mai bun! Miracolul şi lumina Învierii Mântuitorului să vă aducă şi în acest an înţelepciunea de a crede şi de a vă bucura de tot ceea ce este frumos în jur!
Le urez tuturor cetăţenilor din comuna Budeasa, în numele întregii echipe a Primăriei şi a Consiliului Local, un Paşte fericit!”, transmite Nicolae Mihail Rachieru, primarul comunei argeşene Budeasa.
![[236x587px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/263x587pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)










