Este liber!
Cătălin Brânduși, patronul Bistro 27 a fost eliberat de instanța de judecată.
Judecătoria Pitești a dispus punerea lui sub control judiciar pentru următoarele 60 de zile și i-a fost pusă și interdicția de a conduce vreun autoturism.
Amintim că acesta este implicat în accidentul de circulaţie care a avut loc acum 3 zile, în cartierul piteştean Trivale şi a părăsit locul unde acesta s-a produs.




![[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/570x90pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)




