Arnold Garita, atacantul celor de la FC Argeș, a publicat pe Instagram mai multe mesaje primite de la un tânăr fan al piteștenilor.
Potrivit gsp.ro, acestea conțin o amenințare și o apelare rasistă.

„Salut. Te rog să nu te duci la Steaua, rămâi la Argeș. Te rog. Argeș e cea mai bună echipă și datorită ție avem o șansă să intrăm în play-off.
Te rog, nu pleca! Dacă pleci, te tai, negrule!”, au fost mesajele – care par scrise de un copil – publicate de Garita.
Mai multe amănunte, AICI.
Foto interior: gsp.ro












