Oameni panicați acum în Centru, pe strada Griviței
Update: Bărbatul a fost dus la spital, precizează pentru ePitești reprezentanții Inspectoratului pentru Situații de Urgență Argeș.
Este posibil să i se fi făcut rău din cauza consumului de alcool.
Știrea inițială: Un bărbat a căzut din picioare și zace întins pe caldarâm pe strada Griviței din Pitești.
S-a întâmplat în urma cu aproximativ 15 minute. Mai mulți oameni s-au oprit panicați.






![[236x587px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/263x587pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)






![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)
