În această seară BCM U Pitești a jucat primul său meci de verificare în cadrul memorialului „Elemer Tordai”, care se desfășoară în Sala Transilvania din Sibiu în perioada 27-29 august.
Elevii sârbului Jovica Arsic au întâlnit Dinamo. Piteștenii au pierdut cu 72-69.
Vor urma meciurile cu CSU Sibiu (mâine) și Steaua CSM EximBank (sâmbătă).


![[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/930x122pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)









