263×587-2 Grota Rece

TRANSPORT ILEGAL. ARGEȘEAN AMENDAT DE POLIȚIE

Transport ilegal. Argeșean amendat de Poliție. Un bărbat de 51 de ani din comuna Brăduleț a fost amendat de polițiștii din Domnesști după ce a fost prins transportând cu o autoutilitară material lemnos.

Bărbatul nu deținea documente legale de proveniență sau de transport pentru lemne.

930X122 MAIA
https://hevy.ro/ 555x222px

A fost amendat cu 3.000 de lei. Lemnele au fost confiscate și predate Ocolului Silvic Mușăteşti.

fngcimm BANNER 570×90
263×587-2 Grota Rece