Două persoane au fost astăzi la un pas de moarte după ce mașina în care se aflau, un Logan, a „zburat” în afara drumului, circa 30 de metri.
Șoferul, un bărbat de 59 de ani, din București, ar fi încercat, potrivit spuselor sale, să evite un câine și a tras brusc de volan. Autoturismul s-a oprit într-un pom.
Cei doi ocupanți ai mașinii sunt, din fericire, teferi.
Potrivit IPJ Argeș, conducătorul auto nu a adaptat viteza la carosabilul umed. Evenimentul va fi protocolat ca tamponare.








![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)


