[236x587px]TârgDeJucării_epitesti

PRIMARUL COMUNEI BUDEASA: LA MULȚI ANI!

Nicolae Mihail Rachieru, primarul comunei Budeasa, transmite, în preajma sărbătorii Nașterii Domnului, gândurile sale bune pentru toți argeșenii și în special pentru locuitorii din Budeasa.

”Locuitorilor din Budeasa, dar și tuturor argeșenilor le doresc, cu ocazia minunatei sărbători a Crăciunului, multă sănătate, fericire și împliniri!

930×122 https://hevy.ro/
Posada Curtea de Arges 555×222

Nașterea Domnului să fie prilej de bucurie pentru fiecare dintre dumneavoastră! La mulți ani!”, este mesajul edilului Nicolae Mihail Rachieru.

[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
Eurial 263×587