263×587-2 Grota Rece

(VIDEO) EMOȚIONANT! AU FĂCUT SPECTACOL PENTRU CORINA MARIA

Emoționant! Au făcut spectacol pentru Corina Maria. În Club Hush a fost organizat vineri seara un concert caritabil, toate încasările obţinute ajungând la familia Corinei, fetița din Pitești diagnosticată cu tumoră malignă abdomino-pelviană.

Au concertat Emilia Ghinescu, Ramona David, Viorel Piţigoi, Codruţ Nistor şi Andreea şi Claudia Zamfir, în urma spectacolului strângându-se, atât din biletele vândute, cât și din donații, 6.300 de lei. Banii i-au fost înmânați mamei Corinei.

[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
555×222  MAIA

La debutul programului său, îndrăgita artistă Emilia Ghinescu a transmis un mesaj emoționant:

Săptămâna următoare, Corina Maria va pleca la București pentru a începe a treia cură de chimioterapie. La sfârșitul anului 2018, Corina ar trebui să termine curele, ulterior fiind nevoie de o altă intervenție chirurgicală, în străinătate.

Mama Corinei a avut mai multe discuții cu reprezentanți ai unor clinici din Franța, Germania sau Turcia, urmând să se stabilească unde și când va fi făcută operația.

După cum v-am mai informat, la numai 9 ani, Corina Maria, elevă a Școlii Gimnaziale „Matei Basarab” din Pitești, a fost diagnosticată cu tumoră malignă abdomino-pelviană (subiectul pe larg, AICI).

Vă reamintim că toți cei care doriţi să o ajutaţi pe Corina Maria o puteţi face donând în următoarele conturi bancare (conturile sunt deschise la Banca Transilvania din Piteşti, pe numele mamei, Radu Mariana):

EUR  RO 33BTRLE URCRT 0350794201

930X122 MAIA
555×222 grota rece

RON RO 83BTRLR ONCRT 0350794201. 

570×90 LA COCOS
263×587 MAIA