263×587.jpg La COCOS

Pitești: Panică în Centru: I s-a făcut rău lângă Carrefour

Pitești: Panică în Centru: I s-a făcut rău lângă Carrefour

Momente de panică, în urmă cu puțin timp, în centrul municipiului Pitești, pe Stradă Mare din Centru.

Un echipaj SMURD a intervenit de urgență în fața supermarketului Carrefour, după ce mai mulți trecători au observat un bărbat prăbușit pe o bancă, care nu mai reacționa.

930 x122 grota rece
555×222 LA COCOS

Potrivit primelor informații de la fața locului, oamenii, speriați, au apelat numărul unic de urgență 112, solicitând intervenția rapidă a salvatorilor.

În scurt timp, un echipaj SMURD de prim-ajutor a ajuns la fața locului și i-a acordat bărbatului îngrijiri medicale de urgență.

Pitești: Panică în Centru: I s-a făcut rău lângă Carrefour

După ce a fost stabilizat, bărbatul a fost transportat la spital pentru investigații suplimentare, unde medicii urmează să evalueze starea sa de sănătate.

Conform surselor noastre, bărbatul are aproximativ 51 de ani era conștient și ar fi avut probleme medicale preexistente, iar martori spun că acesta se afla și sub influența băuturilor alcoolice.

New Profesional Consult 930 x 122
555×222 LA COCOS
570×90 MAIA
[236x587px]TârgDeJucării_epitesti