B.R de 37 de ani din comuna Mărăcineni şi M.M.R de 44 de ani din oraşul Topoloveni au fost depistaţi de poliţişti în timp ce efectuau cu autoturismele personale transport de persoane pe traseul Topoloveni-Piteşti fără a deţine autorizaţie în acest sens.
Cei doi au fost sancţionaţi contravenţional cu amenzi în valoare de 2.000 de lei.
De asemenea, le-au fost retrase certificatele de înmatriculare, dar şi plăcuţele cu numerele de înmatriculare ale celor două autoturisme. (Foto: Arhivă)










