[236x587px]TârgDeJucării_epitesti

Mesaj important pentru toți clienții Enel

Ioana Krekan, Manager Activare și Facturare ENEL Energie/ ENEL Energie Muntenia, a vorbit la dcnews.ro despre emiterea facturilor la gaze pentru lunile februarie-aprilie 2023.

Aceasta a declarat că în aceste zile, clienții vor primi facturile pentru perioada de consum octombrie-ianuarie, iar pe parcursul lunii mai se vor emite și facturile aferente consumului lunii februarie și luna martie.

930×122 LA COCOS
555×222 grota rece

Facturile pentru lunile de consum februarie, martie și aprilie, vor fi emise pentru fiecare lună de consum în parte.

Am intrat deja într-un flux normal de facturare.”, a spus Ioana Krekan la dcnews.ro

Românii vulnerabili beneficiază de un sprijin din partea statului, cu ajutorul căruia își pot achita facturile la energie. Acesta este acordat în două tranșe, a câte 700 de lei.

Sursă foto principal: G4media.ro

New Profesional Consult 570×90
hevy 263x587px