Un cunoscut medic din Pitești a ieșit la pensie, potrivit unor surse medicale.
Era doctor anestezist la Spitalul Județean de Urgență din Pitești. În trecut a fost șeful secţiei de Anestezie şi Terapie Intensivă (ATI) a spitalului menționat și chiar director al unității. Făcea parte, ca membru, din Colegiul Medicilor din Argeș.
Conform surselor citate, este vorba de doctorul Constantin Păun.






![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)




