În aceste zile, doi șoferi din Argeș de Mercedes au rămas temporar (pentru 90 de zile) fără permis de conducere pentru că au circulat cu viteză excesivă.
În plus, fiecare dintre cei doi a primit de la polițiștii Biroului Rutier Câmpulung câte o amendă de 1.305 lei.
Unul dintre șoferi, de 32 de ani, din municipiul Câmpulung Muscel, a fost înregistrat de radar circulând cu 125 de kilometri pe oră pe o stradă din localitatea sa de domiciliu.
Celălalt, de 43 de ani, din orașul Ștefănești, circula cu 124 de kilometri pe oră pe DN 73, pe raza comunei Mihăești.
Ambii conduceau autoturisme marca Mercedes. (Foto: descriptiv)
![[236x587px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/263x587pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)







![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)




