263×587.jpg La COCOS

ALO, PRIMĂRIA, STINGEȚI BECUL! ILUMINATUL STRADAL, APRINS ÎN PLINĂ ZI!

La această oră iluminatul stradal este aprins!

„Minunea” se întâmplă pe strada „Livezilor” din cartierul piteștean Ceair. Becurile de pe stâlpii de electricitate sunt aprinse de minute bune. Asta fără ca cineva din partea autorităților să se sesizeze.

930 x122 grota rece
555×222  MAIA

Risipă pe bani publici? Mai exact pe banii piteștenilor, având în vedere că de rețeaua de iluminat stradal a Piteștiului se ocupă municipalitatea. Alo, Primăria, stingeți becul!

570×90 LA COCOS
263×587 grota rece