În câteva minute, de la ora 21, pe postul național Realitatea TV, județul Argeș se va afla în prime-time.
În cadrul emisiunii „Cu drag, despre România!” vor fi promovate mai multe aspecte ce țin de județul Argeș.
Primarul municipiului Pitești, Cristian Gentea, soția regretatului Nicolae Dobrin, Gica Dobrin, și cunoscuta sportivă argeșeană Denisa Dragomir se vor afla în platoul emisiunii.
Alături de ei, vor fi prezenți și artiști ai Filarmonicii Pitești.
Cu toții vor vorbi și povesti cu drag despre Pitești, Argeș și valorile județului nostru.
![[236x587px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/263x587pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)






