Sfârșit tragic pentru un copil de numai 13 ani!
Acesta a murit, seara trecută, în timp ce se plimba cu trotineta printr-un parc din Capitală.
Potrivit Antena 3 CNN, copilul de 13 ani se plimba cu trotineta prin parc și brusc i s-a făcut rău și a căzut lângă o bancă.
Chiar dacă medicii i-au efectuat manevre de resuscitare minorului timp de 90 de minute, din nefericire, au fost nevoiți să declare decesul.
Trupul neînsuflețit al micuțului a fost transportat la Institutul de Medicină Legală, în vederea necropsiei.
De asemenea, cercetările au fost preluate de către Parchetul de pe lângă Tribunalul București, împreună cu Serviciul Omoruri – DGPMB, în vederea stabilirii cauzelor în care s-a produs decesul, se arată în comunicatul Poliției, notează sursa citată.
Detalii, AICI.
O adevărată dramă! Un copil de 13 ani a murit! Deocamdată nimeni nu are explicații










![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKV-de-Summer_Sale_2026_epitesti.jpg)
