hevy 263x587px

ALO, PRIMĂRIA, STINGEȚI BECUL! ILUMINATUL STRADAL, APRINS ÎN PLINĂ ZI!

La această oră iluminatul stradal este aprins!

„Minunea” se întâmplă pe strada „Livezilor” din cartierul piteștean Ceair. Becurile de pe stâlpii de electricitate sunt aprinse de minute bune. Asta fără ca cineva din partea autorităților să se sesizeze.

IMM 930×122
555×222 grota rece

Risipă pe bani publici? Mai exact pe banii piteștenilor, având în vedere că de rețeaua de iluminat stradal a Piteștiului se ocupă municipalitatea. Alo, Primăria, stingeți becul!

570 X 90 CAPRA 3
263×587 MAIA