263 X 587 CUMPANA 1

Pitești: În Centru se parchează unde se vrea!

În acest moment, Poliția Locală Pitești desfășoară o amplă acțiune în centru orașului.

Agenții urmăresc să-i sancționeze pe șoferii care își parchează și staționează mașinile neregulamentar.

New Profesional Consult 930 x 122
Eurial 555 x222

 

Acum, polițiștii acționează în zona Prefecturii Argeș.

Lipsa locurilor de parcare, dar și a bunului simț, îi fac pe unii șoferi să-și lase mașinile după bunul plac prin oraș, în ciuda semnelor de interzis sau în ciuda legii.

 

Chiar în această dimineață un șofer a fost surprins staționând pe banda a doua de circulație, pentru a-și descărca marfa din duba pe care o conducea.

 

[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
555*222 supernova

Scenele au fost surprinse în zona Colegiului Național Ion C. Brătianu. Subiectul pe larg, AICI – Pitești: Își descărca marfa fără stres pe banda a doua, în față la Brătianu

Știre în curs de actualizare

New Profesional Consult 570×90
New Profesional Consult 263×587