Dragnea, huiduit în comuna Corbi: ”Hoțule, ai venit să ne furi și pe noi?” Liviu Dragnea a mers astăzi și în satul Stănești al comunei argeșene Corbi. A vizitat un depozit de fructe, depozit care îi aparține fostului primar PSD al localității, Mihai Ungurenuș.
Președintele Partidului Social Democrat a fost așteptat și în Corbi, la fel cum se întâmplase anterior și în orașul Topoloveni, de câțiva protestatari. Liviu Dragnea a fost întâmpinat cu huiduieli. Atenție, limbaj licențios!
Amintim că și în Topoloveni liderul PSD a fost întâmpinat de un grup de protestatari. Protestatarii, pașnici, aflați pe un trotuar, nu au strigat lozinci, ci doar au afișat bannere. Jandarmii i-au urcat în dubă pe 10 dintre ei și i-au dus la Poliție, acolo unde au fost amendați.


![[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/930x122pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)









